Asma tavan spot lamba çeşitleri

Alçıpan asma tavanlarda aydınlatma olarak kullanılan spot lambalar alçıpanın yuvarlak şeklinde kesilmesi ile montaj yapılır. Yuvarlak deliklerin açılabilmesi için matkap deliciye uygun farklı ölçülerde kesim uçları temin etmek gerekmektedir. Asma tavan spot lamba çeşitleri watt gücünde göre farklı çap ölçülerindedir. Farklı matkap kesim uçları ile spot lamba çeşidinden hangisi uygulanacaksa o ölçüye en yakın kesim ucu tercih edilmelidir.

Ledli spot lamba çeşitleri

Ledli spot lamba çeşitleri ölçülerine göre küçükten büyüğe doğru 3w spot lamba, 6w spot lamba, 9w spot lamba, 12w spot lamba, 15w spot lamba, 18w spot lamba ve 24w spot lamba şeklindedir.

Beyaz (6500K) ve gün ışığı (3000K) olarak üretilen Ledli spot lamba şetleri nadiren Naturel beyaz (4000K) olarak üretilir.

Kartonpiyer spot lamba çeşitleri

3W spot lamba kartonpiyer için en çok tercih edilen üründür. Işığın yetersiz kalması durumunda ise 6W kartonpiyer spot lamba çeşitleri de kullanılabilir.

Gömme spot lamba çeşitleri

Gömme spot alçıpan asma tavanlara spotlar için delik açılarak spotların gövdesinin alçıpan tavan içerisine yerleştirilmesidir. Gömme spot lamba çeşitleri uygulandığında tavan yüzeyinden spot lambaların sadece çerçeve ve difüzör kısmı görülür.

Spot lamba çeşitleri ve fiyatları

Spot lamba çeşitleri fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir